Optimum Consulting Group Sp. z o.o. to zgrany zespół profesjonalistów, którzy wspólnie tworzą miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Stawiamy na kreatywność innowacyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Dążymy do tego, by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie i dostarczały naszym Klientem maksymalnej satysfakcji.

Aby osiągnąć ten cel nasi pracownicy muszą posiadać niezbędną wiedzę, jak również wykazać się elastycznością i umiejętnością pracy w zespole według jasno określonych norm, zasad i wytycznych.

Ty również chcesz stać się częścią tego zespołu?

UWAGA:
Szanowni aplikujący.
Z uwagi na specyfikę prowadzonej działalności w większości ogłoszenia o naborze pracowników  kierowane są do osób posiadających określone kwalifikacje lub doświadczenie. Niestety bardzo często w odpowiedzi na ogłoszenia jesteśmy zasypywani aplikacjami, które nie spełniają naszych oczekiwań w takich sytuacja napływ ogłoszeń jest blokowany, a do wysyłających aplikację przesyłana jest wiadomość e-mail w której prosimy o weryfikację własnych kompetencji i jeżeli odpowiadają one ogłoszeniu powtórne przesłanie aplikacji na inny adres e-mail niż w ogłoszeniu ogólnym. Takie rozwiązanie pozwala nam oszczędzić czas na weryfikację aplikacji które do tej weryfikacji trafić nie powinny. Bardzo przepraszamy za utrudnienie i prosimy o zrozumienie również nas.

Załączając wyrazy szacunku

Mariusz Tywoniuk
Prokurent

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska: